وبلاگ

نحوه انتخاب هاست مناسب برای وب سایت

برای راه اندازی یک سایت در وهله اول شما نیازمند یک هاست هستید تا سایت شما را میزبانی کند. بنابراین خرید هاست برای سایت مهم ترین مرحله می باشد. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا انواع هاست ها را بشناسید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انواع برنامه های میزبانی وب

طرح های اشتراکی مقرون به صرفه ترین گزینه ها هستند. زیرا آنها فضای موجود در سرورهای میزبانی را با سایر وب مسترها به اشتراک می گذارند. بنابراین، آنها اغلب برای وب مسترهای مبتدی که ترافیک قابل توجه یا نیازهای ویژه ای را برای وب سایت خود پیش بینی نمی کنند، مناسب هستند. برای اطلاع از قیمت ها و پلن های مختلف کلیک نمایید.

در خرید هاست برای سایت به دنبال چه چیزی باشید؟

هنگامی که در مورد نوع برنامه میزبانی تصمیم گرفتید، در انتخاب یک ارائه دهنده خاص به این موارد توجه کنید:

هزینه:

در حالی که به دنبال ارائه دهنده میزبانی هستید که نرخ های معقول ارائه می دهد، از برنامه های میزبانی رایگان کاملاً خودداری کنید، زیرا ممکن است غیرقابل اعتماد باشند.

نظرات مشتریان درباره میزبانی سایت:

نظرات مشتریان می تواند منبعی عالی برای ارزیابی هاست های وب باشد زیرا هر میزبانی می تواند یک صفحه فروش حرفه ای ایجاد کند و قول های جسورانه بدهد.

پشتیبانی مشتری:

اگر شما یک وب مستر مبتدی هستید و یا صاحب کسب و کار دیجیتال با تجربه تر، لازم است یک تیم پشتیبانی مشتری قابل اعتماد، پشت برنامه میزبانی وب خود داشته باشید. همه چیز در باطن وب سایت شما ممکن است اشتباه پیش برود، اما دریافت پشتیبانی زمانی که به آن نیاز دارید می تواند تا حد زیادی آسیب های احتمالی به کسب و کار شما را به حداقل برساند.

خرید هاست برای سایت

به دنبال شرکت هایی باشید که پشتیبانی تلفنی 24 ساعته، دسترسی به ایمیل و چت آنلاین را ارائه می دهند. قبل از اینکه به یک برنامه متعهد شوید، هر یک از این ویژگی ها را آزمایش کرده و انتخاب درستی داشته باشید.

ظرفیت ذخیره سازی و پهنای باند:

لازم است مطمئن شوید که برنامه شما فضای کافی برای عملکرد مؤثر وب سایتتان را دارد. شرکت هایی که توانایی افزایش فضای ذخیره سازی را دارند، بهترین گزینه خرید هاست برای سایت هستند.

کنترل پنل:

کنترل پنل ها ابزاری هستند که برای مدیریت سایت مورد استفاده قرار می گیرند. بین انواع مختلف آن سی پنل بهترین گزینه می باشد. زیرا با استفاده از آن می توانید تمامی قسمت ها اعم از ایجاد ایمیل های مختلف، تغییر پسورد، فایل ها، ایجاد ساب دامنه های گوناگون و… مدیریت کنید.

کلام آخر

همان طور که در این مقاله گفته شد، خرید هاست برای سایت بسیار مهم بوده و از کارهایی است که قبل از راه اندازی باید با آن فکر کرده و بهترین گزینه را مد نظر قرار دهید. ما در امن هاستینگ پلن های هاست سی پنل آلمان، فرانسه و ایران را با فضاهای ذخیره سازی و برنامه های مختلف مناسب با بودجه شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید هاست و دامنه با ما در تماس باشید.

منبع

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.